Kurumsal

Su ürünlerindeki kalite ve deneyimimizi kanatlı hayvanlar grubundada sizlere sunuyoruz...

Akuakare - Logo CDRAKUAKARE Su Ürünleri Ltd.Şti olarak, su ürünleri yetiştiriciliği sektöründe piyasaya sağladığımız güven ve başarıyı kanatlı hayvanlar grubunda da sürdürebilmek adına çözümler üretmekteyiz.

Özellikle verimliliğin arttırılmasına yönelik çözümler sizlere sunan Akukakare, kanatlı hayvanlar pazarını geliştirmek, verimliliği arttırmak, üreticilerin menfaatine olacak ürünleri güçlü iş ortakları ile hizmetinize sunmaktadır.

1985 yılında kurulan ve sektörün önde gelen kuruluşu Hizal Kümes Ekipmanları Ltd.Şti ile yürüttüğü çalışmalarda Türkiye’de sayısız tesiste hizmeti sunulan Hizco ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Akuakare müşterilerin tercihinde; yüksek kalite standardına sahip üretimi, uygun maliyet koşulları ve profesyonel hizmet anlayışı ile sunuyor olmamızın belirleyici olduğunu belirtmek isteriz.

Gelişen teknoloji, değişen müşteri talep ve beklentilerine paralel biçimde geliştirdiğimiz ürün ve çözümlerimiz, uzman kadromuz, güvenilir iş ortaklarımız ve yüksek hizmet standardımız ile AKUAKARE Su Ürünleri Ltd.Şti olarak alanımızdaki liderliğimizi sürdürmekteyiz.